Oživení stylu Vintage! Pin-Up Women Vector Pack

v nákupu při přidání vynálezce, současné styly vytvářejí kouzlo k různým typu zdrojů. Mezi nimi existuje tzv. Vintage styl nebo ročník, chápaný jako období 40. let. 50. let … stejně jako tak dále. Donno o vašem věku, ale toto období je mi známé pouze se starými filmy, starými reklamami a také nejdůležitějšími, s některými starými fotografiemi, které jsem objevil na stěnách kavárny v mém městě. Objevuji je fascinující, inspirativní a také mě přiměl věřit těm kvasinkovým rokům s ostatními očima … Přemýšlel přesně, jak by tam skutečně žil … Vsadím se, že ti, kteří se dozvěděli, se dívají na přesně stejné fotografie s nostalgií i nostalgií i nostalgií i nostalgií i nostalgií i nostalgií Připomeňme si pocity, že nikdy nebudu žít. Ženy toho období (pin-up girls) byly přemýšleny, důvtipně vkus pro estetiku, stejně jako jejich nahá expozice vyzkoušená od té doby, jak se nemyslet pouze o sexu Poživení pro veřejnost. Naši designéři využili svou fantazii, aby nabídli něco skutečně jiného, ​​ve starém, nikdy neumírajícím stylu vintage. S tímto vektorovým balíčkem ve stylu Vintage se pokusili chytit krásu toho období, sexuální přitažlivosti pro veřejnost, elegantní erotický typ přitažlivosti. Všichni chápou, že na výstavách aut a nákladních vozidel jsou vždy přítomna horká kuřata, stejně jako to celé věci dělá mnohem atraktivnější.

Zakoupením tohoto vektorového balíčku můžete udělat svou práci (jakéhokoli druhu druhu, horké kuřata ve tvaru téměř jakéhokoli typu komerční) a vypadat opravdu odlišně, jedinečně. Vytvořte současné verze těchto pin-up dívek smícháním starého stylu se současným.

Zajímá mě … že jednoho dne skončíme jako umělecké umění ve stylu vintage na stěnách příštích generací. Je to trochu strašidelné, že?

0/5 (0 recenzí)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post