Sada mramorových textur – neomezené stahování

sada mramorových textur zdarma
Vždy existuje sezónní grafická posedlost, kterou procházíme, kterou nemůžeme obsahovat a která se znovu objeví v mnoha našich příspěvcích na blogu. Jak jste si možná všimli, důkladně si užíváme všestrannost kvalitních akvarelů používaných ve správném místě.
Existuje však také další grafický efekt, který se zdá být téměř normou, zejména to, co se týká prezentace produktu. Byly zavedeny mramorové textury a zejména úspěšně začleněny do také populárního zobrazení položek viděných shora, známých jako Flatlay. Perspektiva vám umožňuje předvést podrobnosti a vytvořit celý příběh kolem příslušenství, oblečení, jídla a další. Zdá se, že módní průmysl získal laskavost pro mramorové textury a zdůraznil tendenci plochů k minimalistickému designu. Nyní se zdá, že Flatlay a Marble Donics jdou spolu, bez ohledu na téma.
Odvažuji se procházet Instagram s hashtagy, jako je #MarbleTexture, #MarblePrint nebo #MarlebleDesign,. Budete ohromeni, jak běžné je ve skutečnosti přidat mramorovaný detail. Dává všechno pocit luxusu a bohatství. Pokud musíte držet krok s trendy, musíte mít položku.
Proto je skvělou zprávou vidět sadu bezplatného mramorového textury nabízené Graphic Loot ve spolupráci s Freepikem. Je to jeden z těch freebies, který můžete také použít pro komerční účely, s jediným požadavkem na kredit Frepiek.com pro materiál. Nejoblíbenější a nejúčinnější je monochromatická mramorová textura, ale tento můžete upravit v jakékoli potřebné barvě. Soubory jsou k dispozici v .eps a. Formáty JPG a jsou vaše pro převzetí!

0/5 (0 recenzí)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post