Sto Šaty: Den 9

Velmi první, díky tolik dailycandy pro představovat sto šatků v jejich knize Zpráva včera! (Byl jsem obzvláště uspokojený, abych viděl, že vyšvičili několik linek, které jsem se obzvláště líbil, to je skvělá indikace …)

Zde je ještě jeden w3 šaty:

Věřím, že jsem dostal tento tažný hmotnostní hmotnost v LA několik let zpět. Stripy jsou hroznová jelly fialová, což je barva, kterou nemám nosit velmi často, ale opravdu jsem se mu líbil kontrast divokých abstraktních kruhů, stejně jako košile bavlny.

Zde je pohled na boční zip. Nejsem si jistý, proč si vždycky pořídím fotku bočního zipu. Kdybych to udělal dobře, ve skutečnosti není nic vidět, stejně jako kdybych to udělal špatně, je to dobře, špatné. Musím je ukázat? Dej mi vědět.

Věřil jsem, že tato fotografie bude poskytovat mnohem lepší výhled na konstrukci sukně, avšak s pruhy, stejně jako kruhy Nejsem si jistý, jestli můžete skutečně vidět záhyby / shromažďování uspořádání:

Jednou z věcí, které se mi líbí o této suknicí, je to, že je rovný, není zakřivený, na dně, takže můžete udělat extrémně velmi hluboký lem na hmotnost lehkých materiálů, jako je tento. (Chápu, že můžete udělat hluboký lem se zaobleným lemem, teoreticky, teoreticky, ale v metodě je to vždy taková pita – uvolnění! – že sotva se obtěžuji. Tento lem je s největší pravděpodobností čtyři palce hluboko celková tkanina. Visí pěkně. Zde je pohled zezadu:

A ještě jeden close-up, který nosí záhyb. Je to dobrý detail, že?

A dnes je oficiální datum publikace sto šatů v USA! Nabízené kdekoli Jemné knihy se prodávají:

PS k mé úžasné beta návštěvníky – Vaše kopie budou zítra v poštu!

Sdílet toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Sto Šaty: Den 3June 5, 2013In “Erin_sewing”
Sto Šaty: Den 16June 18, 2013In “100Dresses”
Sto šaty: Den 38 July 10, 2013In “100dresses”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post