Příležitostné pátek: vyšívaný límec

< >

Vyšívaný tvrzení límec na tomto halence byl jen živý dotek potřebný k tomu, aby se včera pro mě včera zima, šedý zimní den na hlavě. Nemohl jsem rád límec límec mnohem více, stejně jako zlatá tlačítka po přední straně jsou jen třešeň nahoře. Použil jsem to extrémně nedbale s těmito hubenými džínem (podívejte se na úžasný zip na tyto děti!), Kovové zlaté tenisky, stejně jako můj preferovaný glen kostkovaný kabát, který jste naposledy viděli v tomto posledním příspěvku. Líbilo se mi používat halenku oblečený včera, avšak pochopil, že bude vypadat stejně jako fantastický oblečený s hladkou černou tužkou sukně, stejně jako čerpadla pro mnohem více formálního dne v kanceláři. Je to přesně typ výpisu, který funguje zcela v kanceláři – nabízet fantastický tip, že pracovní oděvy může být každý kousek jako zajímavý jako off-duty styl, pokud jste připraveni věřit (a podívejte se) mimo krabice. Když už mluvíme mimo svou typickou krabici preferovaných maloobchodníků – vrchol je opravdu z příjmů. Máte nějaký typ, který jste je ještě vyzkoušeli? To byl opravdu můj první nákup, stejně jako jsem byl tak příjemně překvapen. Opravdu speciální kusy za neuvěřitelně nákladově efektivní ceny. Stejně tak srovdil tento kabát stejně jako tento kabát / šaty. Nemůžete se dočkat, až se sdílejí.

Šťastný pátek stejně jako skvělý víkend !! xx.

Vyšívaná košile: Storety | Kalhoty: missuided | Srst: c / o ann taylor | Boty: Zara (podobné právo zde stejně jako zde) Bag: Saint Laurent | Sluneční brýle: Kouř X Zrcadla | Rty: kousnutí (gazpacho)

< >

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Roboti 4 URoboti 4 U

Stěhování jedlo můj mozek plus já cestuji pro práci tento týden, takže v lokalitě nějakého typu koherentního postu, přivádím vám robotové umění, zdvořilost etsy. (Jako vždy klikněte na obrázky a