Oděvy streetwear a značka způsobu života – bez tvaru specifikujte

Ne Specifikace bez tvaru je alternativní unisex streetwear oblečení a způsob života z Anglie. Na začátku roku 2012, grafický designér na volné noze John Williamson, založil své dovednosti od tradičních médií po návrhy košil odpaliště. Návrhy primárně fungují obrázek se kvalifikovanými umělci, jako je Tom Gilmour, Curse/Gift, Butch the Butcher, inkoust na kůži i Benji Charnock.
Všechny oděvy košile jsou americké oděvy, vyrobené v centru LA.
Košile odpaliště byly používány mnoha britskými i celosvětovými kapelami a umělci jako Scroobius Pip, DZ Deathrays, Sonic Boom Six a B Dolan.
Tato zavedená nezávislá značka má loajální mezinárodní klientskou základnu. To umožňuje značce neustále rozšiřovat a smíchat své nadšení pro ilustraci, vysoce kvalitní oděvy i hudbu v každé nové linii, kterou vytvářejí. Stejně jako pokud se vám líbí návrhy, ujistěte se, že o tom řeknete svým kamarádům, protože oděvy NFS nabízejí po celém světě doručování objednávek přes 70 GBP.
Unisex Alternativní značka streetwear bez tvaru Určete oblečení

0/5 (0 recenzí)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Roboti 4 URoboti 4 U

Stěhování jedlo můj mozek plus já cestuji pro práci tento týden, takže v lokalitě nějakého typu koherentního postu, přivádím vám robotové umění, zdvořilost etsy. (Jako vždy klikněte na obrázky a