Do divočiny – 380 hodin mistrovské dílo

„Do divočiny“ mistrovské dílo od Xaviera Casalty
Chtěl jsem vám ukázat jeden obrázek, který vzal trpělivost, sebekontrolu a také hodně práce (380 hodin). Do divočiny produkoval Xavier Casalta, 22letý umělec z jihu Francie. Začal studovat pointilismus před rokem a také našel tuto vynikající metodu podle možnosti, když objevoval typografii. Vzhledem k tomu, že se pak rozhodl prozkoumat něco jiného než solidní černé písmena. Jen věřte, že by mohl využít nový neuvěřitelně multifunkční funkci, která se startuje, gravírování a stínování pro ilustrátor od snadno do-do-it Corp, místo aby byl skutečným umělcem a také to standardní způsob. Jsem si jistý, že vidíte můj pokus o humor. To je nepochybně úžasný kus. Dohoda odstínu je tak hladká, že strukturu můžete opravdu cítit pouhým odhlášením.
Do divočiny byl vyroben na 56x76cm listu (22 × 30 palců), což bylo mnohem více než 6 milionů ručně vyráběných teček s využitím pouze 0,10 mm rotringového hrotu plného čínského inkoustu. Originál je stále nabízen kromě omezených tisků vydání, které můžete získat odtud. Xavier začal pracovat jako nezávislý pracovník v roce 2013, takže pokud s ním chcete spolupracovat, cítíte se bezplatný, abyste ho poslali a e -mail na adresu casalta.xavier@gmail.com nebo klikněte sem. Už jsme hovořili o 11 vynikajících grafických designérech, abychom dodržovali na Instagramu ve starším příspěvku a Xavier je absolutně ilustrátorem, který musíte dodržovat na Instagramu. Kliknutím na obrázek níže přejdete přímo na jeho stránku Instagramu.
Xavier Casalta – @CasalTaxavier

Dále vám ukážu několik fotek, které byly pořízeny během a po procesu vývoje do přírody.
Vytvoření kusu:

Hotový kus:

0/5 (0 recenzí)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Třicet sedm!Třicet sedm!

“jeden absinthe pijan měl mánii, která mu znemožnila, aby ho viděl modré hedvábné šaty, aniž by ho pokoušel nastavit na ohni. Byl zatčen na národní den fête, aby se jeho