Třicet sedm!

“jeden absinthe pijan měl mánii, která mu znemožnila, aby ho viděl modré hedvábné šaty, aniž by ho pokoušel nastavit na ohni. Byl zatčen na národní den fête, aby se jeho osvětlené doutní doutníky neřekl třicet sedm šatů. ”

Jak někteří z vás mrkali, je dnes nepochybně moje narozeniny, a já tvrzím třicet sedm let na tento den fête (i když se nedotýkám pochodování modrých hedvábných šatů dnes nebo každý den, pod vlivem absintu nebo ne) . Hurá!

Vyhledávání “třicet sedm” dostal mě (kromě úžasného výňatku výše) některé další skutečné drahokamy:

“Neexistuje nic úžasného v existenci krásné, temperamentní, atraktivní ženy třiceti sedmi, nic zvláštního v tom, že milenci musí sbírat o ní … stále je situace neobvyklá, říct nejméně … třicet sedm je velmi Dobrý věk, velmi dobrý věk nepochybně – pokud by Lady Matilda přemýšlela jen, a jen ukázala, že si to myslí, že je to tak. Proč existuje spousta dám, které jsou docela pasmé třiceti nebo třiceti pěti – jsou to plně pěstované ženy, Myslí si rozumně a mluvit rozumně o svých dětí a služebnících a domácích a vnitrostátních záležitostech – to jsou věci, které by měly zajímat ženy lady Matildy doby života. ” (nalezeno zde)

Byla to žena třiceti sedmi, spíše vysoký a baculatý, aniž by byl tuk; Nebyla hezká, ale její tvář byla potěšující, hlavně, možná z důvodu jejího laskavého hnědého očí. Její kůže byla spíše Sallow. Její tmavé vlasy byly komplikovaně oblečeny. Byla jediná žena ze tří, jejíž tvář byla bezplatná make-up, a naopak s ostatními se zdála základní a nedotčena. (odtud)

Září 1856, kdy jí bylo třicet sedm let, znamenala začátek jejího úsilí stát se spisovatelem fikce. Vždycky chtěla napsat román, ale věřila sama “nedostatečnou v dramatické moci jak konstrukci, tak dialogu,” i když pocit, že bude v případě usnadnění “v popisných částech románu.” (O George Eliot)

Dáma o třiceti sedm letech, která má oválnou tvář, zastoupenou téměř zepředu. Ona má na bílém čepici a nosí velmi velkou plnou manufu, hranu s krajkou, a černé hedvábné šaty, a je zdoben klastrem zlatých řetězců, zavěšených kolem krku, a dosáhl dolů k živenici. Datováno 1633. (odtud)

Oh, a v jiných narozeninových zprávách, Rita oslavuje své narozeniny tento měsíc, a používá 15% slevu na svém místě, Cemetarian … Použijte kód “narozeniny”.

Doufám, že jste dnes všichni měli úžasné dny, ať už je to vaše narozeniny nebo ne. (Ale extra-úžasné, pokud je to vaše narozeniny.)

Sdílet toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Pěkný den pro bílou svatbu (šaty) 13.června 2008
Nenoste Green Tarletan Dressesjanuary 6, 2010With 35 komentářů
Nikdy Boredjanuary 18, 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post