HAP-PY BLOG-I-VER-SA-RY, HAP-PY BLOG-I-VER-SA-RY!

Zde je první z několika fotografií pořízených šatů, které jsem udělal pro konferenci Gel 2006 … Díky Laura (z 15secondPitch.com) za to, že to vzal a posílat mi to! (Zvláště se mi líbí zjevná č. 2 tužka vyčnívající z mé žluté luella-pro-cílový pytel.) Je tu další obraz, a to také Martin Hardee of Sun, na jeho blogu.

Tyto šaty jsou stejné šaty, v jiné tkanině, že jsem udělal koncem březnu, což je malá variace původního vzoru, který jsem blogged asi počátkem března, což je vzor, ​​který jsem zakoupil v lednu, po přísahu Ne. Nejsem nic, pokud není obsedantní. (Díky Francisovi za to, že bych mě nakupoval vzor na prvním místě.)

Také dnes je můj ročník blogiversary! Ano, 366 zpráv, začal jsem blogovat o šatech. A pak jste začali číst! Původně jsem si myslel, že asi pět a půl lidí by přečetlo tento blog (který byl v pořádku), ale jak četné jako tři tisíce lidí přišel v daném dni … díky moc pro všechny velké komentáře, všechny vazby na dech beroucí Šaty, a to zejména pro všechny laskavé slova a povzbuzení v uplynulém roce.

Zůstaňte naladěni pro mnohem více šatů, tkanin, Jacku Purcell tenisky a tajné historie … Zobrazit tento prostor.

Sdílet toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Linktastic Pátek končí všechny linktastné páté pátek 16. 2008
DEPRADIKE A PROHLÁŠENÍ PRO PRINCIVESMAYMAY 15, 2008With 214 komentářů
Jak nereagovat na kritikismispril 18, 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Roboti 4 URoboti 4 U

Stěhování jedlo můj mozek plus já cestuji pro práci tento týden, takže v lokalitě nějakého typu koherentního postu, přivádím vám robotové umění, zdvořilost etsy. (Jako vždy klikněte na obrázky a