Virová: Typografie popkultury

typografie popkultury
Tři slova, která spustila okamžitá nostalgie: typografie popkultury. Když jsem viděl titul, který jsem okamžitě věřil o Simpsonovi, Star Wars, kmotru, Harrymu Potterovi, Coca Colu, zpět do budoucnosti a o úplných cizích věcech. Hrál jsem video a také jsem nebyl trochu zklamaný.
Izac méně publikoval několik dní zpět uvedené video na YouTube. Díky svým odkazům na popkulturu prudce stoupá v pohledech, všechny se přepsaly za 3 minuty. Je obtížné uznat co nejvíce typografických logů, zatímco vás snižuje grafický styl paměťové pruhy. Trvalo to asi rok, i když při pohledu se zdá, že do toho šla mnohem více práce.

Chci říct, že zahrnoval Sega i mého bratra, mého sourozence i já? Chytil jsi je? V možnosti vypnutí máte trochu problému uznání odkazů, je zde nabízena označená verze videa.
To ukazuje přesně, jak silné styly písma i typografie vytvářejí identitu značky. Je to sám o sobě jazyk s každou linií, barvou a také umístění sestavení do renomovaného názvu.
Jsem si jistý, že se při prohlížení tohoto videa usmíváte! Budete ohromeni přesně tím, jak moc porozumění popkultuře držíte uvnitř.

0/5 (0 recenzí)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Sto Šaty: Den 9Sto Šaty: Den 9

Velmi první, díky tolik dailycandy pro představovat sto šatků v jejich knize Zpráva včera! (Byl jsem obzvláště uspokojený, abych viděl, že vyšvičili několik linek, které jsem se obzvláště líbil, to