To by vypadalo vynikající na Elke

To může přijít jako překvapení pro málo z vás, že i * láska * modernismus v šatech. Čisté čáry, abstrakce, úhly, kombinace neutrálních barev … v podstatě cokoli, co nikdy nevidíte na tomto blogu. Nevidíte hlavně je na tomto blogu, protože to všechno? vypadá jako peklo na mě. Čisté, nečistoty, kde je-virgil-kdy-i-nive-on, ooh-look-tam-tam-the-roublaps peklo. Mohl bych se vypořádat s podobnou-hellovou částí (obyčejně vypadat jako peklo teď) Nicméně jsem nemohl vypořádat s částí, kde jsem se cítil jako peklo – tohle věci prostě není já.

A to není-Byt-já používal, abych mě opravdu obtěžoval – vím, opravdu, že jsem mnohem více sardiganů (ty s typickým počtem rukávů), stejně jako jasně barvy člověka, ale stále jsem Drool trochu přes věci jako šaty na fotografii výše.

Namísto měsíce bezmocně nad těmito věcmi, nebo, ještě horší, snažil se přemístit se do někoho, kdo vypadá skvěle v asymetrickém krémově zbarvené vlně cokoliv, jsem vytvořil můj drahý dobrý přítel Elke.

Elke, rozhodl jsem se, vypadá to úžasně v tomhle věci. Lomítko brilantně barevné oční stíny? Tak elke. Valginicky vysoké boty s geometrickými podpatky? Elke je podpis! Camel-Barva cokoliv? Všechny Elke je šálek čaje (a dokonce pije Heřmánek, kterou nemůžu dodržovat).

Elke může rock jak pixie řez, stejně jako dlouhé přímo vlasy; Elke může přinést krásnou, stylovou čtvercovou kůži nést, aniž by bylo nutné se opřít na druhou stranu, aby ho vyvolala; Elke dokonce přišel přesně, jak nosit ty plavky s kovovým lemem, aniž by se dostali stejně horké na slunci. (A má také smysl pro humor.)

Důvodem, proč jsem vytvořil Elke, je, že to zjistím, že je to praktické představit někoho, kdo miluje ty oblečení, stejně jako opravdu těší je, i když to není já. Návrhy používající je vždy vypadají, jako by se raději vystaveni elektrickým proudům, než nosit vynikající šaty, stejně jako když si představují na hvězdných hvězdách nebo socialitách, které tyto ženy se zdají být věřit “Opravdu doufám, že to ne Ukažte se na stránky Glamour “.

Není Elke. Overzujte v této věci! Používá ji do obchodu s potravinami! Její dobří přátelé všichni chápou, že to, co opravdu chce na Vánoce, jsou módní šperky postaveny z jediné desky něčeho, co nikdy nebylo využity pro módní šperky dříve, nebo klobouk, který je nerozeznatelný od sci-fi film prop.

Takže teď, když vidím něco takového jako toto šaty v “redakci” módních časopisů, mohu věřit “ooh, to by vypadalo * skvělé * na elke,” stejně jako flip na stránkách, kde ukazují oblečení, které mohu opravdu nosit. (Pokud mají ve skutečnosti jakýkoli typ těchto stránek v této problematice, což obvykle ne.)

Velmi navrhuji, abyste pochopili Elke – vždycky má čas na své přátele.

Sdílet toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Moths v Pocketbook [Pozor: Dlouhý vstup] 2. července 2007
Tajné životy šatů # 14march 27, 2008 s 80 komentářů
Linktastic Pátek končí všechny linktastné páté pátek 16. 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post