Lagos šperky: Den matek DAIR, který nikdy nepřestane pracovat

Lagos šperky: Den matek, který nikdy neuspěje
Právě teď se zaměřuji na Lagos Caviar Beaded Collections, zejména kousky představovat perly, stejně jako jako uzly, které zde používám. Jak můžete říci, jejich styl podpisu je vždy spárován se smyslem pro modernost, stejně jako nekomplikovanou nositelnost, takže se cítíte přítomnost, zatímco se stále opírá o tradiční estetiku. Kontinuita stylu Lagosu rovněž označuje, že můžete zásobovat, stejně jako díly vrstvy, aby ve tvaru události nebo oblečení, něco, co opravdu oceňuji, když obdívám ostatní. To naznačuje, že ženy v mém životě mohou začít sbírky lagos a mohu přidat k nim časem, abychom vytvořili smysluplnou tradici. Poslední den matek jsem poskytl svou maminskou tento perlový náramek, stejně jako nemohu uvést, který kus ji poskytnu letos (protože ona trvá na čtení mého blogu), nicméně, nicméně říct, mám skvělé nabídky Volné volby vyberte z.

Lagosluna Pearl Caviar náramek

Lagosluna perlový náhrdelník

Lagoslove uzel náhrdelník

Lagos Caviar Collection.
Rozumíte tomu, že se mi líbí perlový přízvuk, stejně jako i podobně jako metoda, takže spousta lagos kusů mixových kovů, stejně jako textury. Výsledky jsou vysoce kvalitními kousky důležitých módních šperků, které vás nejen vezmou z den do noci, budou dělat to přesně stejné pro další generaci, které je prošíte. (Nyní jsou dva bitové ženy s náročným vkusem, které jsem si jistý, že už mám oči na několika oblíbených.)
Prozkoumejte všechny Lagos ‘kaviárové sbírky, stejně jako za každou maminku ve vašem životě den matek. Módní šperky jsou vždy moudrým pohybem, nicméně kousky s trvalým stylem v jejich jádru budou vždy nejvýznamnější. Teď, pokud budete mít důvod, musím jít popsat celou “sdílení” nápad na Colette.

Lagoslove uzel prsten

Lagosluna perlový náhrdelník

Lagosluna perlový manžeta náramek

Díky Lagosem pro partnerství na tomto příspěvku!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

BlokovanéBlokované

Šaty: Banánová republika C/O | Turtleneck: adea c/o | Coat: Collection Tart (starý, ale miluj tento a mnohem více níže) | Punčocháče: Donna Karan | Náhrdelník: Kate Spade (podobný zde)