Avengers Infinity War Giveaway z Designbyhumans

Oficiální nekonečná válka Giveaway z Designbyhumans
Velká událost roku pro komiksové fanoušky je zde. Motionfotografie Avengers: Infinity War nedávno premiéru a všichni se o to odpouští. Je konsensuně považován za největší film MCU. Je to čistá zábava, s epickými bitevními scénami, které nevidělo, že Pán prstenů. Je to také tmavé, velkolepé a nabízí největší obsazení.
Ale nejsem tady, abych se zjevný. Jsem tady, abych přivedl nějaké dobré zprávy k Marvel fanouškům, kteří chtějí vyhrát některé oficiálně licencované zboží. Designbyhumans běží dárek, který by vás mohl nastavit s $ 300 v hodnotě výrobků od a 22,5 palce vysoký Iron Man Mark III MAQUETTE z Sideshow Collectibles (oceňováno přes 650 dolarů)!

Existuje 7 způsobů, jak můžete vstoupit do prozravby, takže nemáte jeden, ale 7 šancí vyhrát velkou cenu. Zbývá jen 3 dny tak hodit klobouk ve hře teď!

0/5 (0 recenzí)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Roboti 4 URoboti 4 U

Stěhování jedlo můj mozek plus já cestuji pro práci tento týden, takže v lokalitě nějakého typu koherentního postu, přivádím vám robotové umění, zdvořilost etsy. (Jako vždy klikněte na obrázky a