Mnoho pohodlných čerpadel, která každá pracující žena potřebuje

, nejpohodlnější čerpadla, která každá pracující žena potřebuje
Stejně jako mnoho žen mám s podpatky milostné nenávistné spojení. Také často moje nohy pláčou o pomoc po pouhých několika krátkých hodinách, zatímco moje oči (pár idiotů) křičí, ale jsou tak hezké! V průběhu let jsem objevil několik čerpadel, která jsou poněkud tolerovatelná pro náklady na dlouhý pracovní den na vašich nohou, ale většinou jen zašklebím zuby a bojuji s bolestí. Hluk známý?
Minulý měsíc jsem narazil na Sarah Flint „Perfect Pumps“, která se domnívala, že konečně dodají celodenní pohodlí, aniž bych obětoval elegantní, trendovou siluetu, která s tím-jedná-prostě nejsem připraven zajistit. Abych byl upřímný, byl jsem velmi cynický. Kdybych měl nikl pro každý e -mail, který jsem obdržel od značky boty, která se prohlašuje, že konečně opravila tento hádanka, Jeff Bezos by nebyl nejbohatším chlapem na světě. Byl bych to já, stejně jako moje extrémně bolavé, extrémně puchýřené nohy.

Sarah Flintperfect Pump

Hellessyharley nerovnoměrné bavlněné šaty s dlouhým rukávem

Netřeba dodávat, že můj cynismus byl po asi 30 sekundách v těchto patách okamžitě zakořen. Jsou to hands-down nejpohodlnější čerpadla, jaké jsem kdy. zkusil. na. Máslová kůže okamžitě odpovídá vašim nohám – žádné tlakové body, žádný okamžitý pocit, že je vyžaduje „je prolomit“ – stejně úplné, naprosté pohodlí. Byl jsem šokován. Stejně jako tehdy jsem šel k zrcadlu a byl jsem ohromen přesně tím, jak jsou také opravdu krásní. Jak přesně praskli kód?! Čarodějnice.
Dobře, dobře. Cítili se tedy vynikající, když jsem je oblékl na dvě sekundy. A co po osmi hodinách? Další den jsem je vyzkoušel. Čerpadla jsem nejen používala po celou dobu v práci, ale dokonce jsem se kopal své normální dojíždějící byty a také jsem šel celými deset bloků do mé kanceláře i v těchto přísahách. Na konci dne nebyl v dohledu puchýř.
Když se vrátím domů, normálně odtrhnu paty, když jsem ve dveřích chodil. Ahhh, pocit osvobození vašich unavených, oteklých, puchýřských nohou. Když jsem přišel po nákladech na dlouhý pracovní den v těchto čerpacích Sarah Flint, úplně jsem zapomněl. Začal jsem dělat večeři a také o dvacet minut později se podíval dolů a uvědomil jsem si, že jsem stále v čerpadlech. CO?!

Theorywhitney s pryskyřičným obručem v koželém Nappa

Ale jak/proč jsou mnohem pohodlnější než vaše typické čerpadlo?
Musel jsem se podívat, protože vypadali trochu skvěle, aby to byla pravda. Tady je to, co jsem se naučil: každá bota má dalších 6 mm polstrování nohou a také (jak můžete vidět na obrázku výše) zvýšenou podporu oblouku (měnič her). They have a rubber sole for grip as well as a center steel rod heel to make sure toughness as well as longevity. To jsem si toho nevšiml tím, že jsem je zkontroloval, ale také jsem zjistil, že čerpadla jsou vyrobena s širší krabičkou na špičce, aby se dala jednoduchosti a přidala se k pohodlí. And, if all of that isn’t enough, Sarah Flint made this “Perfect Pump” in three different heel heights—50mm, 85mm as well as 100mm.
I’m using the 85mm best Pump in today’s photos, however after using them regularly for a number of weeks, I likewise bought the same pair in nude in addition to the black in the 50mm heel height.  They’re the perfect, traditional pump that can take you from desk to drinks without missing a beat as well as after you spend a bit time in them, you’ll see why the designer, Sarah Flint, spent two years perfecting the technical as well as style details up until the shoes were really, genuinely PERFECT—hence the name, the “Perfect Pump.

SARAH FLINTPerfect Pump

The entire collection is hand-crafted in Italy as well as each shoe is thoroughly built of the greatest high quality Italian calfskin.  As you can see, the pumpsMějte tu elegantní, jemně vyladěnou siluetu, kterou chcete v tradiční pumpě, ale obzvláště mám rád vanu ve tvaru písmene V na špičce, která přidává tak krásný dotek.
Celkově vzato, nemohu tyto paty navrhnout dostatečně velmi, ať už požadujete krásné denní čerpadlo pro dlouhé pracovní dny, stejně jako po celém městě, nebo jen něco tradičního a pohodlného pro svatební akci nebo jinou speciální akci, kde vy “ Buďte na nohou celý večer. Říkám vám, vaše nohy vám řeknou děkuji!

Náušnice Baublebarnarina Hoop

Le specsrapture cat-eye sluneční brýle

Díky Sarah Flint za partnerství v této publikaci a za zachránění nohou.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Olive + NavyOlive + Navy

Blazer: J. Crew (na prodej!) | Sukně: J. Crew (v prodeji!) | Blůza: J. Crew (na prodej!) | Bag: C/O L.K. Bennett | Náhrdelník: c/o Julie Vos (velmi podobná tady