Lofthouse Garments Co Charity Engagement

Lofthouse Garments Co. je britský podnik využívající prémiová trička, to vše se silnou zprávou: Pro každé trička nabízená firma poskytuje firmu pevné dar 2,50 liber z příjmů na charitu, která je charitativní inspiroval design. To je bez ohledu na to, jaké náklady zaplatíte, a také zahrnuje veškeré prodeje a slevy.
Všechna košile odpaliště mají největší kvalitu, vytvořené a vytištěny ve Velké Británii, rozděleny na dva jedinečné rozsahy, panoráma města i orientální. Oba mají odlišné styly, ale jeden typický cíl – pomáhat těm, kteří to nejvíce vyžadují.
Odrůda Cityscape podporuje konec bezdomovectví tím, že přispívá k dilematu charitativní organizace – pro mnohem více informací o charitě můžete vidět jejich přímé stránky. Orientální odrůda podporuje neúnavné úsilí nadace Červeného kříže, představující současný zvrat na standardním japonském uměním WoodBlock. Zde můžete objevit mnohem více informací o službě poskytovaném Červeným křížem.
Jejich cílem je mnohem více a mnohem více návrhů, což naznačuje, že pomáhá mnohem více a také mnohem více lidí a změnu života. Pro aktuální aktualizace najdete v jejich Facebooku a zbrusu nové stránce Twitteru a také přispívají k jednomu z vynikajících spouštěčů, které podporují.
Skyline ReflectionGuardian Treeguardian Treebamboo ReachRipped New Yorklofthouse City LightsBamboo Reachdreamstack

0/5 (0 recenzí)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post