BOOOOOOOOOOOOOTS!

Odpusťte více OOOOOOOOO a vykřičník, ale opravdu by měly mít:

Jsou to Corso Como Rhonda (k dispozici od Amazon a kdekoli boty jsou prodávány; Dávám dolu jemně předem miloval – a podstatně cenově dostupnější než seznam – na eBay). A já je to looooaves. (Tihle OOOO je znovu!)

Neuvědomil jsem si, když jsem se přestěhoval do zálivu v loňském roce, jak moc bych potřeboval ploché černé boty. Vidíte, když je to skoro 50 stupňů celkem zima dlouhé, je to příliš chladno na holé nohy, ale mírně příliš teplé pro punčochové kalhoty. To jen listí kolenní ponožky (které miluju, ale jsou občas trochu mladistvých) a boty. Byt, černé boty, které se rozhodnou pro všechno. (Pokud se ptáte “Proč prostě nenosíte kalhoty,” to je třeba být poprvé na šaty denně. Archivy jsou vpravo. Vezměte si čas, budeme čekat.)

Ploché černé boty. Zní to jednoduché, že? Nemůžete otevřít webový prohlížeč bez vypnutí na prodej boot, tento roční období. Ale chyba v mém plánu boot-hledá je, že mám velké telata. Velké, svalové, jo-i-ojeté-to-play-vysoká škola-fotbalová telata. Telata, která, v 16 “kolem, jsou přesně o jeden palec větší než hodně boty ‘nahoru obvod.

Ale tyto krásné měkké, klasické boty mají dvě elastické vložky v zadní části. Vypadá to jako roztomilý design Fillip, ale dva vložky ukazují, že tyto boty se hodí, aniž by je museli vzít na magický boot-strečink člověka. (Nedostávejte mě špatně, jsem vděčný za magický boot-strečink člověka, ale potíže “Bude to protáhnout?” Označuje, že jsem normálně omezen na dostat boty na super-super-prodej, takže v případě Nevytahují se příliš mnoho času a peněz.)

Tak, děkuji, Corso Como, pro zdvojnásobení na elastické. dva palce nahoru! (A děkuji, a to za to, že tyto boty neodpovídají z nesmyslného kovového hardwaru a wacky popruhy.)

(BTW, pokud máte opačný problém – Teeny Ectomorphic Jackstraw telata – podívejte se na poslední písmeno zde v révy Tomato Nation pro vaše možnosti. Protože smutně neexistuje žádný magický boot-smršťující muž.)

Sdílet toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Kalhoty na bootsnover 16, 2007 s 48 komentářů
Moths v Pocketbook [Pozor: Dlouhý vstup] 2. července 2007
Ve kterém předstírám, že jsem skutečný módní blogger (TM) 9. ledna 2012In “módní blogger”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Třicet sedm!Třicet sedm!

“jeden absinthe pijan měl mánii, která mu znemožnila, aby ho viděl modré hedvábné šaty, aniž by ho pokoušel nastavit na ohni. Byl zatčen na národní den fête, aby se jeho