V ocenění teddy kabátu

jak stylizovat teddy kabát

To bylo řečeno – musíte vědět, jak je stylizovat. S Teddy Coats je pro celkový vzhled opravdu snadné získat neuvěřitelně chmurný, neuvěřitelně rychle. Přidání jednoho k mnohem klasičtějšímu šatníku je zcela možné, pokud vyvážíte věci. Kabát, který nosím dnes, je dvojitý umělý kožešinový teddy kabát od halogenu pomocí Nordstromu. Je to opravdu dobře cenově dostupné a hlavní moment límce s uzavřením knoflíků mu dává strukturu a styl, který potřebuji vyrovnat načechranou texturu.
Dobrým způsobem, jak techniku ​​Teddy kabát, je zajistit, aby váš outfit používá dostatek puttegeness, aby se postavil na všechny ty chmýří. Pod ní jsem vybral leštěnou odpovídající sadu, kterou bych mohl snadno žít po celou zimu – 100% kašmírový rolák svetr a sukně Midi délky, které jsou relaxační, ale ne objemné. Skutečnost, že se shodují, pro vás dělá hodně práce a dává celkový vzhled polštiny, který vyvažuje mnohem příležitostnější povahu kabátu. Také, přátelé, jsem v teple. Tak lahodně teplé.

Halogendouble Breasted Artificial Fur Teddy Coat

Nordstrom signatureCashmere midi sukně

Navrhl jsem věci s plstěnou vlněnou směsicí baret s umělým kožešinovým pom, protože proč by na Zemi ne. A vybral jsem hlavní šněrovací boot, který dává dobrý kontrast k celkové měkkosti vzhledu. Také čím vyšší je země, jsem ze Sněhu, tím lépe.
Celý tento pohled jsem dostal od Nordstromu, což naznačuje, že jste jeden vozík daleko od spousty coziness.

Ale než se sem dostanu příliš pohodlně a obecně si jen zdřímnu, chci zmínit výhody kontroly Nordstromu jako všeho zahrnujícího zázraky. Ano, všichni víme, že můžete nakupovat v podstatě vše pod sluncem v Nordstromu, ale také existují výhody, o kterých si možná nebudete vědět, jako je například bezplatná doprava a návraty, vyzvednutí obrubníku (jo, nikdy se nemusíte dostat z svého auto) a klub Nordy. Nordy Club je členství v odměnách, které vám umožní získat body za každý dolar, který utratíte s Nordstromem, že pak můžete uplatnit … počkejte na to … hotovost utratit v Nordstromu! Ano, to je pravda, vyděláváte hotovost za to, co děláte. Život je často úžasný.
Níže je několik mnohem více mých oblíbených způsobů, jak se po zbytek zimy zachytit do chmýří. Nakupujte všechny mé oblíbené teddy kabáty níže!

Nordstrom signatureTurtleneck Cashmere svetr

Bpfelted vlněná směs baret

Více úžasné outdy Teddy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post