Někteří běžně drželi mylné představy o šatech denně

jsem věřil, že to může být skvělý koncept k reakci na několik obav, které přišly o mně a tento blog …

Q: Každý den opravdu děláte šaty?

A: Bohužel, ne. Snažím se (při pohybu domova nebo cestování se nedostane do cesty) publikujte něco o šaty nebo šaty každý den. Nevadilo by mi, aby dělal šaty každý den, myslím. Pro omezený čas, řekněme, měsíc. V mém světě, čistě teoretické, život jako koncepční umělec, by to bylo úžasné dělat práci, která zahrnovala každý den dělat šaty, stejně jako tedy vystavovat je všechny … Zájemci Majitelé galerií jsou motivováni k e-mailu mi.

Q: Rád nosím kalhoty. Někdy nosím džíny. Nemáš ráda?
A: Ne! Nejsem anti-kalhoty. Nemám rád kalhoty. (Okay, nelíbí se mi strašné kalhoty, nicméně každý? Stejně jako tato nenávist se nebrání nad ugly-kalhot nositele – to by přidalo urážku zranění). Já osobně jako šaty, stejně jako bych chtěl (Sam-i-am styte) motivovat lidi, aby se pokusili používat šaty. “Nemáte je rádi. Takže říkáte. Vyzkoušejte je! Vyzkoušejte je! Vyzkoušejte je! Stejně jako vy Pokud zkusíte šaty, stejně jako vybrat, že nejsou pro vás, žádný obrovský obchod. Hej, stálo to za výstřel. Já osobně pohrdám banánům, ale jím jeden o tom, kdy rok jen proto, abych je stále nemohl stát. Co když všechny nečekané jsem začal milovat banány, stejně jako zmeškal v letech banán-jíst radosti? Stojí to za pár kousnutí nechutného banánu-masa, když za chvíli, jen aby se ujistil.

Vážně – pokud používáte něco, co vás dělá potěšen – protože když nosíš, cítíte se 100%, absolutně, absolutně vy – to mě činí šťastným. (Pokud potřebujete někoho na webu, abyste byli potěšeni o tom, co máš na sobě.)

Otázka: Snažíte se dostat lidi na oblečení pro Ježíše? Požehnej sestru!
A: Jsem velmi líto, nicméně ne. Mám absolutně žádné směrnice z jakéhokoliv typu vyššího moci, abych mě přesvědčil lidi, aby nosili šaty, pro “skromné ​​podoby” nebo jakýkoliv druh jiného důvodu. Mám rád šaty, protože mě dělají radost. Myslím, že budu nosit šaty v nebi (pokud existuje nějaký typ takového místa), ale nevěřím, že používat je poptávka po tom, jak se tam dostat.

Q: Vy publikujete všechny tyto vinobraní styly! Opravdu věříte, že padesátá léta byla zlatý věk? Represe! Patriarchie! Myslíte si, že ženy musí být jen bosý, stejně jako těhotná?
A: WHOA! Domnívám se, že je možné oddělit estetikum o konkrétním čase ze svého přístupu nebo základních kulturních předpokladů. Lidé, kteří mají radost z Doric sloupců, nemusí nutně obhajovat návrat do městského státu, že? Ve skutečnosti, věřím, že to mnohem více nosíte vintage stylu v současném způsobu, mnohem snazší, že se to stane z jeho původního prostředí. Jsem rovněž obrovský věřící při záchraně standardní ženskosti z statusu druhé třídy. Pokud nosíte oblečení produkované ženy, stejně jako ve tvaru žen, může to být způsob, jak tvrdit, že necítíte požadavek přizpůsobit se mužské normy. Pokud to uděláte hrdě, unapologeticky, v put-up-or-shut-up způsobem, věřím, že je to mnohem více poke v oku na patriarchální předpoklady než jinak. Nicméně to je jen můj (pohodlný) názor, stejně jako program je nemožné uvést, kde začne vliv patriarchální kultury, stejně jako konce. Nicméně (krátká odpověď) č.: Nejsem obhájce toho, co projde pro “tradiční” strukturu domácnosti mužského živiče / ženské hospodyňky. Pokud to funguje pro vás, dobře, nicméně, nedržím to jako norma, i když někteří lidé partnerují, že s typem šatů, které mám rád.

Otázka: Neodpověděli jste na můj komentář / e-mail / telepatická komunikace!
A: Je mi to moc líto! Zkus to znovu. Často se dostanu ohromen, stejně jako musím uvést e-mail DMZ. Pokud si myslíte, že jsem na tebe zapomněl, ne. Pravděpodobně. Ještě jsem se k tobě nedostal. cítit bezplatný k nag. Dobře odpovím k otravování. Dobře reaguji na otravu stejně jako vinu. Dobře reaguji na nagging, vinu, stejně jako použití vzorů i tkanin.

Q: Nebyli jste v turné podniku Starlight Express?
A: Ne – nechápu, kde se tyto pověsti začnou. Rozhodně rád roller-brusle, ale ne profesionálně.

Q: Uděláte mi svatební oblékání / Prom šaty / ren-faire kostým / šaty přesně jako ten, který jste dnes zveřejnili?
A: Chci, abych mohl, nemohl jsem však. Šití není moje práce; Je to můj koníček, stejně jako nic nezabíje zábavu rychleji, než to dělá za peníze. Nemluvě o tom, kdykoliv jsem se prošel pro někoho jiného, ​​je to skončeno v slzách, ne-li jen krátké hořké obvinění. Snažím se vytvořit plochý kus materiálu ve tvaru Dva představy o lidech je mimo mě. Sotva můžu udělat jeden! (Pokud děláte na míru šití jako myPokud chcete být na mém odkazu, prosím, napište mi. Ujistěte se mi, abych pochopil, kde jste, stejně jako v případě, že budete mít podobně pracovat na dálku / online / přes poštu.)

Q: Není tento záznam opravdu dlouhý? Kde jsou moje okouzlující foto fotografie?
A: Právě tady jdete: mmmm, podzimní růže! Kliknutím na obrázek přejdete do aukce eBay. (Díky, Lisa!)

Sdílet toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Mezinárodní oblečení Den šaty 2009 – Dnes! 29. října 2009With 83 komentářů
Situace proti kalhotám.April 5, 2006
Zmeškal jsem blogování proti sexismu! 9. března 2007

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Třicet sedm!Třicet sedm!

“jeden absinthe pijan měl mánii, která mu znemožnila, aby ho viděl modré hedvábné šaty, aniž by ho pokoušel nastavit na ohni. Byl zatčen na národní den fête, aby se jeho

BlokovanéBlokované

Šaty: Banánová republika C/O | Turtleneck: adea c/o | Coat: Collection Tart (starý, ale miluj tento a mnohem více níže) | Punčocháče: Donna Karan | Náhrdelník: Kate Spade (podobný zde)