Blush Blazer, červenající midi, červenající čerpadla

Jak víte, jsem velkým fanouškem monochromatického červenavého vzhledu. Podobně jako můj pohledu z tohoto publikování před několika měsíci se dnešní outfit skládá ze čtyř kusů, které jsem si koupil samostatně, ale někde v hlubinách mého extrémně dezorganizovaného skříně se setkali a také se dostali do monochromatické lásky. Vidíte mámu? Pokud byl můj šatník uspořádán, tento červenavý sako a červenající se midi šaty se nikdy nesetkali! Ale i když sako, šaty, pás i čerpadla nejsou z přesně stejné značky nebo obchodu, nádherná věc o všem zabarvením a/nebo nahým oblečením je, že se nemusíte zabývat odstíny Úplně pro to, aby soubor fungoval.

Pokud hledáte perfektní, velmi pohodlné letní midi midi, už nehledejte. Měkký dres tohoto červenajícího se šaty je neuvěřitelně pohodlný a stejně rychle se vrhl pod sako, jak se používá sólo o víkendech nebo po úředních hodinách. Moje jediná poznámka o šatech je, že po použití na oběd teprve nedávno (jak si to dnes představí, s sako atd.) Věřím . V těchto šatech používám malou velikost, stejně jako poté, co jsem ji trochu použil, zdálo se, že popruhy pro mě trochu padají, což má za následek výstřih, který je na nízké straně pracoviště. Šaty jsou tak docela cenově dostupné a jinak tak velké (umm, hi kapsy), věřím, že to má absolutně hodnotu 5-10 $ na krejčím, aby se snadné přizpůsobení, nebo docela upřímně řečeno, s největší pravděpodobností je jen zkrátím doma! #NewDiyProject

Šaty: Leith | Blazer: Oasis (také jako verze bez rukávů a podobné verze zde i zde) | Vyšívaná čerpadla: c/o Dune London (podobné zde) | Pás: Reiss | Náhrdelník: Gorjana (podobný zde) | Náušnice: Juliet & Co. | Rt: tvoří trvale vložku (3C) a také neutrogena (mandlová nahá)

< >

Šťastnou středu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post