Jarní mnoho flexibilních šatů

Jaro je mnoho flexibilních šatů

Stuud Sproud Sweater Midi Šaty je dlouhotrvající rukávy, lehké žíhané šaty, které spadají střední tele, s krásným V-krkem a tlačítkem uzavírá celou cestu dolů. Dodává se v pletině velkolepých barev (můžete je vidět zde a ještě více). Ale já jsem si vybral modré a tyrkysové párování, které mě činí věřím, že jaro je skutečná věc, která by se mohla stát, a ne jen výplod mé fantazie v karanténě.
Samotná šaty je masterclass v adaptabilitě, protože můžete samozřejmě nosit jako šaty, styling nahoru nebo dolů v závislosti na volbách příslušenství, ale můžete také jít mnohem plně běžný a nosit je otevřený jako dlouhý svetr. Dala bych to s bílým tankem na své oblíbené džíny nebo bílé legíny pro velmi ležérní, ale velmi stylový jarní nebo letní pohled. Opravdu to miluju, když jeden nákup má za následek více oblečení, ne?

Staudshoko svetr Midi šaty

Dannijojanis Řetězová vazba náhrdelník

Stuudsimone Croc-reliéfní kožené muly

Zde jsem si vybral potěšeného média mezi příležitostným a dresy stylingem šaty s Simone Simone Croc-reliéfní kožené muly (také na prodej!) A Základní Dannitjo řetězový odkaz náhrdelník. Oba položky jsou ideálními šatními neutrály, zbydáte neomezené opotřebení, protože pracují jak pro up-styling, tak do dolů-styling v závislosti na zbytku oblečení.
Nemusíte omezit jarní šatní skříň pouze na tepláky. Určitě ne, když existuje tolik inspirujících kusů-na prodej-na Saks. Ať už hledáte ideální oblečení pro nadcházející přiblížení události nebo sociálně vzdálené speciální noci – nebo možná, i když právě potřebujete přidat něco do svého šatníku, který obnovuje váš požitek za vlastně oblékání, tento kus je perfektní.

Staudshoko svetr Midi šaty

Dannijojanis Řetězová vazba náhrdelník

Stuudsimone Croc-reliéfní kožené muly

Díky Saks a Shopstyle pro partnerství na tomto příspěvku!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post