Kolekce Nigo x Adidas bez dramatu

Všichni chápou koupání lidoopů (BAPE), všichni chápou originály Adidas, tak co se stane, když tvůrce prvního a jednoho z nejuznávanějších v okolí Světová značka spolupráce? Mají velkou možnost dobytí světa.

Adidas právě nedávno vydal knihu Look Book of the Nigo X Adidas Collection, stejně jako to je jako dívat se v minulosti, s archivy značek.

Kreslení motivace z popového umění, vintage oblečení, hraček a 80. let má linie spolupráce zřejmá vibrace BAPE s výběrem sportovních sešíků. Silné barvy, živé vzory a animační grafika hrají dobře proti detailům podpisu společnosti Adidas, jako je logo TreFoil a motiv se třemi pruhy.
“Chtěl jsem do toho dát něco ze sebe, ale ne očekávaným způsobem,” řekl Nigo. “Věřím, že mě lidé spojí se všemi výtisky, ale tentokrát jsem si přál udělat něco jiného, ​​něco, co by se mohla nosit široká škála lidí-od dětí po dospělé.” Nic však ani dramatické. “

V debutové linii Nigo se značkou se objevují obleky, trička, varsity bundy a také mikiny.
Originály Adidas od Nigo Line se oficiálně sníží po celém světě 24. října u vybraných maloobchodníků spolu s doprovodnou linií tenisky.

Do té doby můžete níže prohlédnout kolekce košil s košilemi s plným odpalištěm, kromě krátkého videa, ve kterém Nigo diskutuje o svém jedinečném přístupu ke spolupráci.

Kolekce Nigo x Adidas bez dramatu

0/5 (0 recenzí)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Třicet sedm!Třicet sedm!

“jeden absinthe pijan měl mánii, která mu znemožnila, aby ho viděl modré hedvábné šaty, aniž by ho pokoušel nastavit na ohni. Byl zatčen na národní den fête, aby se jeho